Coś się kończy, coś zaczyna. Witamy 2019 rok!

Minął kolejny, 2018 rok. Obrośliśmy już trochę w kamperowe piórka, coraz śmielej sobie poczynamy. Wyniki mamy imponujące: 108 nocy w tym roku poza domem z czego 76 w kamperze. Czy można jeszcze więcej przy obecnych ograniczeniach urlopowych? Sprawdzimy w 2019 roku.

Relacje z wyjazdów zamieszczone na blogu cieszyły się niemałym powodzeniem. Dość powiedzieć, że stronę odwiedziło w 2018 roku 3825 internautów, którzy 9233 razy czytali zamieszczone tutaj opisy. Jest to znaczny, prawie 60% wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Tym razem większość ruchu na stronie pochodziła z wyszukiwarek internetowych. Dziękujemy za odwiedziny. Mamy nadzieję, że wszyscy znaleźli tutaj to czego oczekiwali.

Składamy w tym nowym 2019 roku serdeczne życzenia wszystkim, którzy nas odwiedzają i którzy tu zajrzą kiedyś po raz pierwszy. Niech się spełnią wszystkie wasze plany wypraw bliskich czy dalekich a może nawet plany zakupu czy wymiany kampera? Jeżeli relacje zamieszczone na tej właśnie stronie internetowej mają pozytywny wpływ na podjęcie takich decyzji to znaczy, że trud włożony w jej prowadzenie nie idzie na marne.

⇐ poprzedni wpis                                                  następny ⇒

⇐ strona główna

One thought on “Coś się kończy, coś zaczyna. Witamy 2019 rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *