Coś się kończy, coś zaczyna. Witamy 2019 rok!

Minął kolejny, 2018 rok. Obrośliśmy już trochę w kamperowe piórka, coraz śmielej sobie poczynamy. Wyniki mamy imponujące: 108 nocy w tym roku poza domem z czego 76 w kamperze. Czy można jeszcze więcej przy obecnych ograniczeniach urlopowych? Sprawdzimy w 2019 roku.

Relacje z wyjazdów zamieszczone na blogu cieszyły się niemałym powodzeniem. Dość powiedzieć, że stronę odwiedziło w 2018 roku 3825 internautów, którzy 9233 razy czytali zamieszczone tutaj opisy. Jest to znaczny, prawie 60% wzrost w stosunku do roku poprzedniego. Tym razem większość ruchu na stronie pochodziła z wyszukiwarek internetowych. Dziękujemy za odwiedziny. Mamy nadzieję, że wszyscy znaleźli tutaj to czego oczekiwali.

Składamy w tym nowym 2019 roku serdeczne życzenia wszystkim, którzy nas odwiedzają i którzy tu zajrzą kiedyś po raz pierwszy. Niech się spełnią wszystkie wasze plany wypraw bliskich czy dalekich a może nawet plany zakupu czy wymiany kampera? Jeżeli relacje zamieszczone na tej właśnie stronie internetowej mają pozytywny wpływ na podjęcie takich decyzji to znaczy, że trud włożony w jej prowadzenie nie idzie na marne.

One thought on “Coś się kończy, coś zaczyna. Witamy 2019 rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *